Čarovné Slovensko je tu!

16.11.2017

Už dnes je na trhu nový mesačník Čarovné Slovensko z dielne vydavateľstva MAFRA Slovakia. Po týždenníku Téma je ďalším novým titulom z portfólia v roku 2017.

MAFRA kúpila podiel v skupine Ticketportal

13.10.2017

Mediálny dom MAFRA kúpil podiel v skupine Ticketportal, v najväčšej ticketingovej spoločnosti v Českej republike a na Slovensku, pôsobiacej aj v Poľsku a Maďarsku.

Najväčšie nákupné dni sa opäť vracajú na Slovensko!

09.10.2017

Nákupy s magazínom Evita sú najväčšími nákupnými dňami na Slovensku a v Česku.  Na Slovensku  nákupný maratón prebieha od 9. do 15. októbra, keď je možné uplatniť 50 fantastických zliav vo výške až 30 %. Nákupnú štafetu po tomto dátume preberá susedné Česko, kde sa budú kupóny dať uplatniť v termíne od 16. do 22. októbra. Tvárou jesenných nákupov je obľúbená herečka a speváčka Dominika Morávková-Zeleníková. Zľavová knižka je súčasťou októbrového vydania magazínu Evita, ktorá vyšla 22. septembra 2017.

Homepage každého „cepečkára” je už pod MAFRA Slovakia

01.10.2017

Mediálna skupina MAFRA Slovakia je 1. októbra novým prevádzkovateľom najpopulárnejšieho cestovného poriadku na Slovensku www.cp.sk. „Vieme, že cp.sk je veľmi obľúbená a používaná služba pre všetkých cestujúcich Slovákov. Preto sa vydavateľstvo rozhodlo stať sa novým prevádzkovateľom," povedal v tejto súvislosti šéf digitálnych médií vydavateľstva Dávid Csino. 

Magazín Evita spustila svoju plnohodnotnú online verziu SvetEvity.sk

21.03.2017

MAFRA Slovakia, vydavateľ magazínu Evita, ktorý sa za dva roky etabloval na trhu ženských časopisov v najpredávanejšej trojke, objavil nový svet. Spustil SvetEvity.sk, novú internetovú destináciu pre všetky skutočné ženy.

Pages