Magazín Evita spustila svoju plnohodnotnú online verziu SvetEvity.sk

21.03.2017

Magazín Evita spustila svoju plnohodnotnú online verziu SvetEvity.sk

MAFRA Slovakia, vydavateľ magazínu Evita, ktorý sa za dva roky etabloval na trhu ženských časopisov v najpredávanejšej trojke, objavil nový svet. Spustil SvetEvity.sk, novú internetovú destináciu pre všetky skutočné ženy.

Na príprave spustenia sa podieľal interný tím redaktorov na čele so šéfredaktorkou časopisu, Evitou Urbaníkovou. „Náš nový web pre skutočné ženy bude rovnako ako časopis zameraný najmä na kvalitný obsah,“ hovorí Evita. „Nebude iba o móde a šminkách, aj keď samozrejme, aj o tom. Niektoré rubriky budú možno podobné ako na iných ženských weboch, aj náš svet je o životnom štýle, móde a kráse, jedle, vzťahoch, či zdraví. Unikátnou a originálnou bude rubrika Príbehy. Bude venovaná skutočným ženám, ktoré sa už objavili v printovej podobe Evity. Na internete budú ich príbehy pokračovať,“ dodala.

Zodpovedná za nový web je Alexandra König, ktorá sa doteraz podieľala ako redaktorka na printovom vydaní magazínu Evita. Priamou nadriadenou Alexandy König je Evita Urbaníková. Pod jej vedením vznikol aj obsah novej stránky.

Projektu Evita veríme od úplného začiatku,“ povedal Vladimír Mužík, výkonný riaditeľ vydavateľstva. „Keďže rovnako veríme v budúcnosť digitálneho obsahu, je logické, že tam posúvame aj úspešnú a v cieľovej skupine mimoriadne populárnu Evitu. Po dvoch rokoch skúseností s časopisom a jeho základňou fanúšičiek vieme, že internetový magazín ocenia.“

Mafra Slovakia je v AIM monitore 12. najväčším prevádzkovateľom na Slovensku. Vo februári navštívilo jeho weby takmer jeden miliónov užívateľov, zobrazili viac, ako 15 miliónov stránok. Spravodajský portál HNonline.sk bol zároveň vo februári ôsmym najnavštevovanejším spravodajským webom.