Najväčšie nákupné dni sa opäť vracajú na Slovensko!

09.10.2017

Najväčšie nákupné dni sa opäť vracajú na Slovensko!

Nákupy s magazínom Evita sú najväčšími nákupnými dňami na Slovensku a v Česku.  Na Slovensku  nákupný maratón prebieha od 9. do 15. októbra, keď je možné uplatniť 50 fantastických zliav vo výške až 30 %. Nákupnú štafetu po tomto dátume preberá susedné Česko, kde sa budú kupóny dať uplatniť v termíne od 16. do 22. októbra. Tvárou jesenných nákupov je obľúbená herečka a speváčka Dominika Morávková-Zeleníková. Zľavová knižka je súčasťou októbrového vydania magazínu Evita, ktorá vyšla 22. septembra 2017.

Počas nákupného týždňa je zľavy možné využiť v stovkách kamenných obchodov a desiatkach e-shopov na celom Slovensku. Dokonca pri platbe kartou MasterCard a Maestro vo vybraných obchodoch sú pripravené ešte väčšie zľavy alebo darčeky k nákupu.

Týždeň plný zliav si čitateľky Evita magazínu vychutnajú spoločne v bratislavskom nákupnom centre Eurovea. Od štvrtka 12. októbra do soboty 14. októbra, v čase od 12.00 do 20.00 hod. budú hostesky v mobilnom stánku pripravené odpovedať na všetky otázky týkajúce sa nákupov. Navyše sa v ňom bude dať získať fantastický dizajnérsky kúsok z dielne módneho návrhára Borisa Hanečku, ktorý exkluzívne pre Nákupy s magazínom Evita navrhol dizajn ekologických nákupných tašiek. Stačí, ak čitateľky využijú niektorý zo zľavových kupónov a zastavia sa v Eurovea stánku alebo v niektorej z partnerských predajní (C&A, Marionnaud) s dokladom o zaplatení. Hostesky ich za to odmenia spomínanou taškou Borisa Hanečku!

Zľavová knižka bude dostupná aj na stránke nakupysevitou.sk, kde je možnosť podrobne si preštudovať všetky obchody. Okrem iného obsahuje aj mapu zliav, kde je možné uvedené kupóny využiť.

Generálnym partnerom akcie Nákupy s magazínom Evita je opäť Mastercard.

V prípade záujmu o bližšie informácie sa môžete obrátiť na:

Zuzana Miklovičová

marketing manažér – junior 

Mafra Slovakia, a. s.

mediálna skupina MAFRA

Nobelova 34
83605 Bratislava
tel.: +4212 482 38 203
mob.: + 421 905 805 863
e-mail: Zuzana.Miklovicova@mafraslovakia.sk
www.mafraslovakia.sk