Predstavujeme paywall HN

15.05.2014

Predstavujeme paywall HN

Viac ako štyri mesiace ste mali šancu otestovať si bezplatný prístup k exkluzívnemu obsahu denníka Hospodárske noviny a jeho webového portálu HNonline.

Radi by sme Vám preto od stredy (14. 5.) už ponúkli HNkonto ako novú bránu k spoplatneným a rozšíreným službám pre našich predplatiteľov, ktorá Vám umožní prístup k exkluzívnemu obsahu HN a HNonline 24 hodín denne kdekoľvek (nielen teda papierové vydanie HN, ale aj spoplatnený obsah HNonline na všetkých  mobilných a denne aktualizovaných platformách – iOS, Android aj Windows 8.

Dovoľte nám, aby sme Vám predstavili konkrétnu ponuku:

Pre súčasných predplatiteľov s ročným a dvojročným predplatným tlačených HN platí, že majú naďalej bezplatný prístup do HN konta a aplikácií HN, pretože im bol poskytnutý ako bonus k predplatnému.

„Začíname novú éru starostlivosti o našich čitateľov na internete. HNkonto totiž nechce byť len obyčajným nástrojom na prístup k spoplatnenému obsahu, ale komplexným systémom pre starostlivosť o zákazníka, cez ktorý bude mať prístup k obsahu celého vydavateľstva, ako aj našich partnerov,“ hovorí  šéfredaktor Hospodárskych  novín, Peter Vavro.

HNonline.sk poskytne aj naďalej prístup k obsahu, ktorý bude bezplatný. Prémiový obsah, ku ktorému budú patriť v HNkonte exkluzívne materiály HN (napr. rozhovory, analýzy, zistenia a komentáre kmeňových komentátorov), však budú patriť do spoplatneného obsahu. Ten bude možné získať spolu so štvrťročným, polročným alebo ročným predplatným tlačeného denníka HN.

Okrem exkluzívneho obsahu HN pribudnú do spoplatneného HNkonta aj úplne nové špeciálne webové projekty HNonline: exkluzívne komentáre iba pre HNkonto od komentátorov HN (Dag Daniš a Ivan Szabó), úryvky ekonomických knižných titulov s orientáciou na biznis vzdelávanie, a seriál na zdokonaľovanie sa v biznis angličtine.

 „HNkonto je nová príležitosť pre predplatiteľov HN, ktorí majú záujem o exkluzívne a overené informácie v súvislostiach. 24 hodín denne a vždy dostupné. A chceme, aby sa kvalita obsahu, aj vďaka službe HNkonto, zvyšovala,“ hovorí zastupkyňa šéfredaktora HN pre web, Andrea Szőcsová.

Tím Hospodárskych novín