Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pozmeňuje vedenie

11.07.2016

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pozmeňuje vedenie

Vydavateľstvo ohlásilo personálne zmeny.

Vladimír Mužík, výkonný riaditeľ MAFRA Slovakia sa stal novým podpredsedom predstavenstva a Ivan Hamšík, riaditeľ pre obsah, je novým členom predstavenstva spoločnosti.   
 
Personálne zmeny nastali aj na ďalších postoch. Z Deutsche Telekom Shared Services prichádza Martin Mihálik, ktorý je novým finančným riaditeľom. Predtým pôsobil niekoľko rokov ako finančný riaditeľ a člen predstavenstva v Ringier Axel Springer Slovakia a Azet.sk.
 
Novým šéfom marketingu sa stal Peter Hajnala. Naposledy zastával pozíciu riaditeľa komunikácie a marketingu na Ministerstve pôdohospodárstva a rozvoja vidieka. Predtým pôsobil v Televízii Markíza a TA3. 
 
„Som rád, že v našich radoch môžeme privítať šikovných a skúsených ľudí, akými sú Martin Mihálik a Peter Hajnala,“ povedal Vladimír Mužík.
 
Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Je vydavateľom ekonomického denníka  Hospodárske noviny a odborných titulov z oblasti zdravotníctva, marketingu a reklamy, hotelierstva a gastronómie, obchodu a zdravého životného štýlu.