Portfólio titulov

Nový spoločensko-spravodajský týždenník, ktorý prináša zaujímavé rozhovory, publicistiku a témy, ktoré ľudí najviac zaujímajú.

Profil

Téma

Print

Mesačník Čarovné Slovensko stavia na postupujúcom trende návratu k objavovaniu vlastnej krajiny a jej prírody vizuálne príťažlivou formou.

Profil

Čarovné Slovensko

Print

Jediný ekonomický denník na Slovensku, ktorý svojím zameraním prináša seriózne a dôveryhodné informácie pre každého, koho zaujíma ekonomický pohľad na dianie doma a vo svete.

Profil

Hospodárske noviny

Web
Mobile
Print

Pravidelná piatková príloha denníka Hospodárske noviny, ktorá prináša rozhovory a témy s úspešnými ľuďmi z prostredia biznisu.

Profil

HN magazín

Print

Zdravotnícke noviny sú na slovenskom trhu jediným odborným titulom s takmer šesťdesiatročnou históriou, ktorý sa venuje aktuálnemu spravodajstvu zo zdravotníckej politiky a ekonomiky.

Profil

Zdravotnícke noviny

Print

Populárna Evita uvádza na trh časopis pre ženy. Magazín Evita vychádza každý mesiac a prináša skutočné príbehy skutočných žien a veľa ďalšieho zaujímavého čítania.

Profil

Evita

Web
Print

Mesačník Stratégie je jediný časopis na slovenskom trhu, ktorý ponúka profesionálny pohľad na mediálny, marketingový a reklamný trh na Slovensku a v zahraničí.

Profil

Stratégie

Web
Mobile
Print

Dvojmesačník Diabetik je najúspešnejší odborný časopis na slovenskom trhu venujúci sa diagnóze diabetes mellitus.

Profil

Diabetik

Web
Print

Populárno-náučný časopis o zdraví a životnom štýle. Vychádza v náklade 145 tisíc ako príloha Hospodárskych novín, Zdravotníckych novín a Nového času.

Profil

FITmagazín

Web
Print

Tradičný odborný dvojmesačník HORECA magazine sa zaoberá problematikou hotelierstva, reštaurácií, gastronómie a stravovacích služieb.

Profil

HORECA magazine

Print

Časopis Obchod sa zaoberá situáciou v maloobchodnom trhu: obchody, obchodné siete a reťazce.

Profil

Obchod

Print

Nový bežecký časopis RUNGO je pre tých, ktorí behajú srdcom. Každé dva mesiace prináša užitočné informácie pre začínajúcich aj pokročilejších bežcov.

Profil

RUNGO

Web
Print

Exkluzívna publikácia, ktorá na Slovensku vyjde tento rok už tretíkrát, prináša jedinečný zoznam TOP lekárov vo vybraných medicínskych odboroch.

Profil

TOP lekári

Print

Zameranie: Oddych
Vznik: 2015
Periodicita: mesačník

Profil

Krížovky

Print

Almanach reklamy a médií je jediný komplexný adresár spoločností z oblasti marketingovej komunikácie a médií na Slovensku.

Profil

Almanach reklamy a médií

Web
Print

Lifestylový magazín Svet 2017 vychádza ako samostatná príloha denníka Hospodárske noviny, ktorá prináša pohľad na najväčšie domáce a svetové témy v nasledujúcom roku.

Profil

Svet 2017

Print

Exkluzívna príloha denníka Hospodárske noviny. Miesto pre náročných inzerentov.

Profil

HN Prečo nie

Print

Bedeker GOLF prináša podrobný prehľad o jednotlivých golfových rezortoch a ich službách.

Zameranie: Golfové rezorty
Vznik: 2016
Periodicita: ročenka

Profil

Bedeker GOLF

Print

BEDEKER Lyžiarske strediská prináša podrobný informácie o jednotlivých lyžiarskych strediskách a ich službách.

Profil

Bedeker Lyžiarske strediská

Print